هدف اصلی مهيارگاز توليد محصولات با كيفيت مطابق با سليقه ايرانی و مجهز به تكنولوژی روز دنيا می باشد و همواره در جستجوی نوآوری در توليد محصولات جديد می باشد


تاریخچه و معرفی کلی شرکت مهیارگاز

از افتخارات این شرکت نیز می توان به کسب عنوان واحد نمونه استانی در سال 1394 و 1396 ،  کسب تندیس واحد صنعتی برتر ملی در سال 1397 ، کارآفرین نمونه سال 1397 اشاره نمود. در حال حاضر اين شركت با ايجاد شرايط مساعد در عرصه توليد و برداشته شدن تحريم ها خود را به اهداف تعيين شده نزديك تر مي بيند، و با نظارت مستمربخش و كنترل كيفيت خطوط توليدي و نمونه‌سازی های اوليه و ورود تجهیزات و ماشین آلات مدرن اروپایی و توسعه فیزیکی، در حال توسعه سبدکالایی خود جهت رقابت با بازار داخلی و خارجی می باشد.

مدیران این مجموعه یقین دارند چشم انداز درحال توسعه شرکت مهیارگاز به عنوان فصلی نو در صنعت لوازم خانگی منبع خلق تولیدات ارزنده ای خواهد بود که با جدیدترین دستاوردهای  صنعت لوازم خانگی جهانی رقابت می نماید.

گروه تولیدی و صنعتی مهیارگاز (سهامی خاص) ، با هدف تولید کالایی با کیفیت ایرانی مطابق با استانداردهای بین المللی و به کارگیری تفکری نوین و شیوه ای متفاوت و مدرن در حوزه صنعت لوازم خانگی از سال 1372 فعالیت خود را آغاز نمود.

در حال حاضر این شرکت با در اختیار داشتن بیش از 100 نفر نیروی انسانی متخصص و کارآمد و 450 نفر به صورت غیر مستقیم باتوجه به توان مالی و تجهیزاتی و اجرایی خود در زمینی به مساحت 22.000 متر مربع واقع در استان قزوین مانند نگینی درخشان در شهرک صنعتی لیا به عنوان یکی از شرکت های مطرح در صنعت لوازم خانگی (تولید کننده انواع اجاق گازهای خانگی و هود) مشغول به فعالیت می باشد.شایان ذکر است محصولات گروه تولیدی و صنعتی مهیارگاز در گسترده ترین شبکه فروش و با قویترین سیستم خدمات پس از فروش مرکزی (کال سنتر) در سراسر ایران در حال  پخش می باشد.

در همین راستا توانسته است با به کارگیری آخرین فناوری های روز دنیا در جهت افزایش رضایتمندی مشتریان داخلی و خارجی و ارتقاء سطح فرآیندهای کیفی محصولات خود در سطح جهانی، 4 گواهینامه بین المللی ISO9007،ISO18001، ISO14001، ISO10002 را کسب نماید ، و باتوجه به مقاصد و اصول اساسی و جهت گیری های مشخص در زمینه توسعه صادرات ، سهمی از بازار بین المللی من جمله کشور افغانستان و عراق را به خود اختصاص نماید.

0

پشتیبانی از مشتریان

0

طراحی با سلیقه

0

تنوع محصولات

اولین اولویت ما احترام به سلیقه و نیازهای مشتریانمان است.


اهداف

ارتقای سطح زندگی ایرانیان با در اختیار قرار دادن تجربه استفاده از فن‌آوری روز دنیا

تعامل پایدار با شرکای کسب و کار به منظور عرضه به موقع مناسب ترین محصول منطبق با نیاز مشتری و ارتقاء کیفیت، رضایت و سود متقابل

جذب، نگاهداشت و توانمندسازی سرمایه‌های انسانی متعهد و متخصص و ارتقاء ارزش‌ها و مسئولیت پذیری ایشان

نوآوری و ارایه محصولات با طرح های جدید با در نظر گرفتن نقطه نظرات مشتریان و نگرش سبز

ارتقاء کیفیت محصولات از طریق ایجاد سیستم های لازم و رعایت الزامات و استاندادرهای مرتبط با فرآیندها، فعالیتها و محصولات

ارتقاء سطح عملکرد فرآیندهای مرتبط با مشتریان از قبیل خدمات پس از فروش و رسیدگی به شکایات مشتریان


ارزش های سازمانی

صداقت، شفافیت و عدالت

خشنودی ذینفعان

حفظ کرامت انسانی

توسعه پایدار و بهبود مستمر با رعایت ایمنی


چشم اندازها

تبدیل شدن به الگوی برتر در صنعت لوازم خانگی

بهره‌وری از آخرین فناوری‌های روز دنیا در توسعه کسب و کار

ارائه باکیفیت‌ترین خدمات تولید، توزیع و خدمات پس‌ از فروش لوازم خانگی در سراسر کشور و خارج از کشور

ایجاد بالاترین حس اعتماد در ذهن مخاطبان (مشتریان – ذی‌نفعان)

ایجاد روابط پایدار با شرکای تجاری داخلی و خارجی

توسعه سهم بازار از طریق گسترش کانال‌های فروش در ایران و عرصه بین‌الملل

گواهینامه های اخذ شده


سخن مدیرعامل

در دنیای فراصنعتی امروز سازمان‌هایی در عرصه رقابت موفق اند که خلاقیت و نوآوری را شعار خود قرار داده و انعطاف در مقابل تغییرات محیطی و چالش های زندگی را بعنوان بخشی از کسب و کار خویش قلمداد کنند.

اگر امروز ازگروه تولیدی و صنعتی مهیارگاز به عنوان نماد کیفیت برتر در صنعت لوازم خانگی یاد می‌شود و اگر خلاقیت در ارائه خدمات را مزیت کلیدی خود می‌دانیم به پشتوانه بیش از 30 سال تجربه و پیشتازی در صنعت لوازم خانگی بوده است. یاوری یکتای یگانه و تلاش جمعی مدیران و کارکنان شرکت مهمترین پشتوانه ی ما در این راه بوده‌اند.

بی شک حفظ رهاوردهای گذشته و همسوئی با تحولات و چالش‌های پیش‌رو نیازمند نگرشی جامع به تمامی عوامل پیش برنده، ارتقاء مستمر کمی و کیفی محصولات، بهره گیری از دانش و فناوری‌های نوین و تلاش مضاعف تمامی همکاران و پرسنل شرکت بوده است.

امروزه عوامل اصلی موفقیت ; داشتن تعهد، تخصص، خلاقیت و احترام به خواسته های مشتریان می باشد و شرکت‌هایی موفق خواهند بود که بتوانند با دقت و ریزبینی به نظرات و خواسته های مشتریان گوش فرا داده و سپس آن را با دانش و فناوری‌های نوین و تکنولوژی پیشرفته آمیخته نمایند.

خرسندیم که همچنان با تلاش و کوشش فراوان کلیه زحمت کشان مجموعه مهیارگاز توانسته ایم بخشی از نیازهای مشتریان عزیزمان را در سراسر کشور و در خارج از کشور برآورده سازیم. همواره تلاش ما و کلیه کارکنان این مجموعه در این بوده است تا با درک درست از نیاز مشتری و بررسی دقیق نظرات کارشناسان، محصولاتی را ارائه نماییم تا در شأن و منزلت والای صنعت این مرز و بوم باشد.

بدون شک با اتکا به خداوند متعال و اعتماد مشتریان محترم و گرانقدر و نیز به پشتوانه کادر مجرب و متخصص، تمامی همت و کوشش خود را به کار خواهیم بست تا همچون گذشته پرچمدار نوآوری و شکوفایی در این صنعت باشیم و خدماتی درخور و شایسته ای را  ارائه نماییم.

با نهایت احترام
بهنام شیرمحمدی

    هدف اصلی مهيارگاز توليد محصولات با كيفيت مطابق با سليقه ايرانی و مجهز به تكنولوژی روز دنيا می باشد و همواره در جستجوی نوع آوری در توليد محصولات جديد می باشد. هدف اصلی مهيارگاز توليد محصولات با كيفيت مطابق با سليقه ايرانی و مجهز به تكنولوژی روز دنيا می باشد و همواره در جستجوی نوع آوری در توليد محصولات جديد می باشد.

    آدرس شرکت : قزوین، پارک صنعتی لیا، خیابان حافظ، واحد ۴

    تلفن ثابت : ۳-۳۳۴۵۳۸۷۰ – ۰۲۸

    فکس : داخلی ۶

    آدرس ایمیل : [email protected]